תוצאות החיפוש שלך

רכישת דירה

פורסם ע''י טל קמחי ב 09/05/2018
| 0

כשאתם עומדים בפני רכישת דירה אפשר לומר שזהו, הגעתם לשלב בחיים שאתם כבר חושבים קדימה. אתם כנראה לקראת הקמת משפחה, או כבר בעיצומה, וחושבים הלאה על הבית בו תבלו את רוב חייכם יחד, בו יגדלו ילדיכם וממנו יעזבו לשירותם הצבאי ולחיים עצמאיים משל עצמם.

אין ספק שרכישת דירה היא עסקה שמתוכננת לטווח ארוך, ואם כבר נכנסים להשקעה גדולה כל כך בנדל"ן, אז כדאי שזה יהיה בבית שיתאים לעתיד שאתם מתכננים יחד. כשאתם עובדים באזור המרכז, לפעמים קצת קשה למצוא את הבית המתאים, זה שיענה על כל הקריטריונים החשובים שלכם, וישאיר אתכם קרובים לעבודה.

מה אתם מחפשים שיהיה בבית החלומות שלכם?

אז על קרבה לעבודה כבר דיברנו, כך שלהתרחק מתל אביב לא בא בחשבון, ואתם גם אוהבים את היתרונות של המגורים במרכז. מצד שני, לכו תמצאו דירה שתתאים למשפחה מתפתחת עם רצון להתרחבות בעתיד, במחיר שתוכלו להרשות לעצמכם בלי למכור את נשמתכם לשעות נוספות בעבודה?

ואם בילדים עסקינן, בטח תרצו עבורם אזור מגורים פחות סואן ורועש, עם אולי קצת ירוק בעיניים, סביבה שקטה ונעימה, ממש כמו בקיבוץ או מושב, רק בלי להתרחק מהעיר הגדולה. נשמע בלתי אפשרי? תופתעו לדעת שההיפך הוא הנכון.

אפילו בתל אביב עצמה תוכלו למצוא שכונות שקטות וכפריות יותר, אך אם אנחנו רוצים שרכישת הדירה שלכם תהיה במחירים שפויים יותר, תשמחו לדעת שבמרחק נגיעה מתל אביב תוכלו למצוא את הבית עליו חלמתם.

אם תחפשו למשל דירות למכירה בגבעתיים, תגלו שכונות שקטות, ירוקות וציוריות, שכנים שהם משפחות צעירות, מערכת חינוך מצוינת, פארקים וגינות, ויחד איתם שפע של חנויות, מסעדות ובארים, והכל ממש בצמוד לתל אביב. דוגמא נוספת לשכונת חלומות בשכנות לתל אביב היא שכונת רמת חן ברמת גן.

רמת חן גובלת בתל אביב ובגבעתיים, היא שקטה וירוקה ברמת גן אך גם מאוד קהילתית. אם תחליטו לחפש בתים למכירה ברמת חן, תגלו בתים מרווחים, שמחלונותיהם נשקף נוף ירוק, ושכונה מתוקה, משפחתית ומגניבה במרחק הליכה מתל אביב. האפשרויות קיימות ושווה לחפש אותן – את השכונות הירוקות, הנעימות והלא יקרות בהן יהיה לכם ולמשפחתכם תענוג לגדול.