תוצאות החיפוש שלך

מידע למוכר / קונה דירה

מוכר / קונה בתים – מידע חשוב

מה לא נאמר בחודשים ובשנים האחרונות על שוק הנדל"ן בארץ? בין אם נאהב זאת אלו השקעה בנכסים ובנדל"ן מהווה השקעה כספית בעלות תשואות חיוביות מאוד. אם אנחנו רוצים להשקיע את הכסף שלנו בצורה חכמה כדאי לנו למכור או לקנות בית. כל מוכר / קונה בתים צריך לקחת בחשבון את המצב במשק וגם את המצב של הנכס אותו הוא רוצה למכור או לקנות. התייעצות עם מומחה נדל"ן יכולה לאפשר לנו להיות חכמים יותר במהלך תהליך הקנייה או המכירה של הנכס שלנו.

מוכר קונה בתים – למה כדאי לקנות עכשיו בית?

למה בעצם כדאי לקנות בית דווקא עכשיו? כל מוכר / קונה בתים יודע שהזמן בו אנחנו מחליטים לקנות או למכור את הבית שלנו או שלב קריטי בתהליך. אם אנחנו רוצים לקנות בית רגע לפני שהשוק מוצף בקונים ושהתחרות על הנכסים תגדל אז כדאי לנו לרכוש דווקא היום בית או דירה חדשים. איכות הבנייה בארץ השתפרה מאוד בשנים האחרונות גם מבחינת הבטיחות וגם מבחינת העיצוב של הבתים. כיום כל אחד יכול לקנות בית או דירה שהעיצוב שלהם הוא יוקרתי מאוד ומותאם אישית לטעם שלנו. אם אנחנו רוצים לעבור לבית החלומות שלנו אנחנו לא צריכים לחכות לכך שאולי בעתיד מחירי הדירות יהיו זולים יותר – כי אף אחד לא באמת יודע מה יוליד יום ומה יהיה בעתיד.

מוכר / קונה בתים – למה כדאי למכור עכשיו בית?

אדם אשר מוכר /  קונה בתים צריך לקחת בחשבון את הרווח והסיכון. אם יש בבעלותנו האישית בית פרטי כדאי לנו למכור אותו דווקא עכשיו. מכירה של בית במצב השוק הנוכחי תאפשר לנו להגיע לרווח כספי. כאשר אנחנו מוכרים את הבית שלנו חשוב שנשים לב שלמי שאנחנו מוכרים אותו יש באמת את הכסף לשלם עליו. כדאי לנו לוודא שכל תהליך המכירה של הבית יעוגן בצורה חוקית על ידי חוזה. מכירה של בית בלי חוזה היא צעד לא אחראי. החוזה יבטיח את תהליך המכירה ויהפוך אותו למוצלח ובטוח עבורנו ועבור מי שיקנה מאתנו את הבית.